назад
”Дракон” успешно се завърна на Земята
Първият американски частен космически кораб "Дракон" успешно се завърна на Земята, като падна във водите на Тихия океан на няколкостотин километра от мексиканския полуостров Баха пенинсула, след като вчера се разкачи от Международната космическа станция (МКС), съобщиха ДПА и Франс прес, цитирани от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - ”Дракон” успешно се завърна на Земята | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
nasa вече има добра опция преди появата на орион. сега трябва да летят и астронавти с драгона.