Коментари - Пясъчна буря на Марс, марсоходите са добре | it.dir.bg
назад

Пясъчна буря на Марс, марсоходите са добре

Учени от НАСА наблюдаваха пясъчна буря на Марс и заявиха, че тя не е засегнала работата на двата марсохода на космическото ведомство на Червената планета, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Пясъчна буря на Марс, марсоходите са добре | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ако паднат акумулаторите на единия - дано си носи дебели кабели да прехвърли ток от другия

Ако няма аз ще прескоча с голфу да му дам ток.

Открил е надпис на древномакедонски език гласящ: "Многу сме големи пичове това македонците брейййй !!"

открил е плутоний и сега ще го яде за да се зарежда

Тц! Пробвал съм. Само манивела помага ;-)

двата марсохода на космическото ведомство на Червената планета==== кой ги пише тез глупости !!!

Сакам да ви кажувам дека ово ни е зимното одморалище. Тамо се возимо со санке и се фръламе со мразови грудке.

2 неща злато и био-живот