Коментари - Русия и САЩ пращат екипаж за 1 година в космоса | it.dir.bg
назад

Русия и САЩ пращат екипаж за 1 година в космоса

Роскосмос и НАСА взеха решение да изпратят за една година на Международната космическа станция (МКС) космонавта Михаил Корниенко и астронавта Скот Кели, съобщиха Асошиейтед прес и ИТАР-ТАСС, цитирани от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Русия и САЩ пращат екипаж за 1 година в космоса | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе не е лошо от време на време някоя тайконавтка да ги посещава, че иначе трудно ще устискат!

е отбелязано че "Екипажите досега са престоявали на МКС не по-дълго от шест месеца." Рекорда все още е на "Мир" - над една година.

Рекорда е на руският космонавт Поляков - 438 дни през 1994/95 г.

Ти па! Не знаеш ли, че сешоарът понякога става на кибер-женка?

Тайконавтка не им трябва. Тъкмо ще тренират скачване на два мъжки модула

Хем върти, хем духа.

Ако има и достатъчно водка на борда, съвсем нищо друго не им трябва.