Астрономи откриха космическа петролна рафинерия
Астрономи откриха с 30-метровия телескоп IRAM в Испания молекулата С3Н+ за пръв път в нашата галактика - в мъглявината Конска глава на съзвездието Орион, съобщи сайтът Phys.org, цитиран от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Астрономи откриха космическа петролна рафинерия | IT.dir.bg
Коментари
Да не ви плаша, ама C3H+ е доста по-различно от СН3+, което би следвало да е метилов катион. То ясно, че в космоса се получават всякакви изчекнати йони, но С3Н+, ще ми е интересно да знам линеен ли е или някаква циклична форма, защото му липсват или водородни атоми или заряди, за да го сравняват със земните въглеводороди.
Това е мъглявината "Сара Джесика Паркър", тя - едноименната актриса, го притежава. "Кон" е само кодовото название. И да, Сара си е етническа македонка.
Това са недостижими разстояния, на половина светлинна година да беше пак не може да се стигне до там. Само загуба на средства за изследвания.
Б.Борисов утре отива да сключи договор със съзвездието Орион за доставка на газ.Така ще осигурим бъдещето след 1300 светлини години ще имаме ефтин газ.
От утре почват преговори за изграждането на петролопровода Бургас - Конска глава. За сведение на делегациите, лентичката за прерязване ще е с нормална големина.
Овде е Македонската петролна рафинерия. Бензинот дека си кара колите со него е произведен там.
За това вече си струва да спретна един бизнес план и да кандидатствам по програмата за развитие на селските райони.
Очаквам скоро САЩ да обявят, че коня разполага с ядрено оръжие и да го нападнат...
Еврика, ето ново място където не са се "качили" АМЕРИКАНЦИТЕ.....Горките съзвездия... горко им на НЛО - ТАТА
Сега разбрах: извънземните карат корабите си на нефт и зареждат на Коня
Някой много здраво лъже и точи пари за неща, които никога няма да достигнем и да ни свършат работа. 'Учен' да си на днешно време...
Нали нефта се образувал от останките на милиарди тонове динозаври и растения?