Коментари - НАСА премести връх Еверест в Индия | it.dir.bg
назад

НАСА премести връх Еверест в Индия

Най-високият връх в света едва ли трудно може да не бъде забелязан, но американската космическа агенция НАСА призна, че по погрешка е объркала една от най-високите части на индийска планина за връх Еверест.

Обратно в новината

Коментари - НАСА премести връх Еверест в Индия | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сигурно са ползвали Аппле мапс.

D140

Абе целия свят е полудял, всеки работи и спи, и тука и в NASA, кво стана?

еиииииии,с еверест греши ли се бе...нямам думи

Ама моля Ви се - Той е в Македония. Мекерест .

Нещо ви куца мотивацията на сътрудниците /робите/, драги колеги.

Някой май си е чатил У фейсбука,и се е отплеснал:)))

Ох то Еверест не могат да локализират през този век, как успяха да уцелят Луната миналя да им се чудиш?

Ето това са хората на които вярвате че нищо не може да се случи на 21 декември 2012... Приятен ден!

Ами като се мешат космонавти с астронавти така става,я преди кво готино си беше,конкуренция и проперитет,СССР -това,НАСА -онова и на космоса-жална му майка