Коментари - НАСА ще разбие две сонди в Луната | it.dir.bg
назад

НАСА ще разбие две сонди в Луната

Две сонди на американската космическа агенция (НАСА) ще бъдат разбити в понеделник в повърхността на Луната, след като прекараха месеци в орбита около земния спътник и изпращаха оттам информация.

Обратно в новината

Коментари - НАСА ще разбие две сонди в Луната | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари