назад
НАСА ще разбие две сонди в Луната
Две сонди на американската космическа агенция (НАСА) ще бъдат разбити в понеделник в повърхността на Луната, след като прекараха месеци в орбита около земния спътник и изпращаха оттам информация.
Обратно в новинатаКоментари - НАСА ще разбие две сонди в Луната | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018