назад
Смартфонът е най-ценната вещ за младежите
Ако вървите към 30-те, със сигурност не си спомняте да са ви наказвали с конфискуване на мобилния, просто защото в тийнейджърските ви години тези играчки не са били толкова разпространени.
Обратно в новинатаКоментари - Смартфонът е най-ценната вещ за младежите | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
В статията се говори за мобилните телефони като цяло, а не за определен вид мобилни телефони. В текста не се посочва какъв тип мобилни телефони точно използват анкетираните. В такъм смисъл заглавието е смислово и лингвистично неиздържано.
Изперкали деца и възрастни.Макара да е трудно без тези щуротии .. живота с тях е измислен и нереален. Ако мине през нас една мощна електромагнитна вълна от слънцето.. и тока спре за неизвестно време.. тези същите с телефоните ще изпукат от притеснение .. когато се огледат и са вече в реалния живот.