Karrar - първият ирански танк (снимки)
Karrar е първият танк на Иран, а неговата съдба ще реши бъдещето на прохождащата тежко-оръжейна индустрия в ислямската република.
Обратно в новинатаКоментари - Karrar - първият ирански танк (снимки) | IT.dir.bg
Коментари
"Западните анализатори пък твърдят, че иранците обичат да показват прототипи на оръжия, които никога няма да създадат. " Ей затова са приятели с руснаците. И те така. Показват картинки, а после нищо.
какво е джендър. Ама руснаците показват картинки със статия в която основното е едно голямо ЩЕ.
Иран е планинска държава.. за чий са им танкове???? Нямат нито един град дето да е в равнина.
Преди няколко години показаха хартиен модел на малко изтребител(че). Така и си остана, набутано в някой склад.
Танкът можел да стреля по цели в движение. Остава и да не можеше, тогава - бахта и танка.
Великите сили, с великите си оръжия за които Гогов всекидневно ни информира - танкове, гаубици, калашници, лазери, противо ракети, атомни ракети и пр. писъци на техниката, пък не могат да унищожат няколко хиляди тероритсти на Тойота-пикап. Защо питам аз, и отговор не искам?
те танковете освен за защита могат и за нападение да се ползват, пък не навсякъде по света е планина