Коментари - Край на дистианционната работа: Amazon иска от служителите да са изцяло в офиса | it.dir.bg
назад

Край на дистианционната работа: Amazon иска от служителите да са изцяло в офиса

Компанията нареди на своите служители да посещават работните си места 5 дни в седмицата

Обратно в новината
| Редактор : Антоанета Начева

Коментари - Край на дистианционната работа: Amazon иска от служителите да са изцяло в офиса | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

досега някой чувал ли е за олимпийски шампион без тренъор и без екип . Та така е и с дистанционната работа . Много е яка 3 дена . После почваш да се отпускаш и накрая си в минус на фирмата която те е наела .

Лошото на нашите ИТ яко защитаващи дистанционната работата е, че сами режат клона на който седят. Когато една позиция е дистанционна, в момента в който стане скъм въпросния индивид, то тя се сменя с някой по-евтин, при това бързо. И с времето ще се открехнат и да не наемат само българи, и тогава ще започне другото жалване - защо разни м*ли подбивали заплатите.

Всичкото това е за да могат разни дебилни меринджеи и други офис кърлежи да си оправдаят съществуването. Всеки работил по голям проект знае - ако ПМ-а е отпуска производителноста скача с поне 30%

Абсолютно вярно. Щастието на служителя и производителността са пряко свързани.

Най щастливи са тия без преки началници . Седят на помощи и нищо не правят .

"Изискването беше особено непопулярен сред група" - циганин ли е превеждал материала?

Да бе и да няма къде и кога да се изпикаш!

щи си работи сам май.. ХАХАХАХАХАХА. Бунаци, ей сега скачам да губя пари и по 2-3часа на ден в път и разправии около оходенето в офиса.. Лапайте и се потапяйте отрепки.

Работещите за Амазон освен заплата трябва да получават и обещетение, че работят изобщо за Амазон! Това са изроди.

мнението на селски плодзеленчукар е много важно за подобните му хахаха

Мое се отказва. Това означава, че конкурентите ще приберат интелектуалният капитал. Тоя чорбаджия Безос тепърва ще яде хурката. Свърши им монопола на краварските айти коптори. Китаеца им яде от пазара глобално с хиперскорост. Точно както външната им политика ги вкара заклещени в Украйна и Газа, така и корпоративната им арогантност ще ги изрита от световните пазари. И процеса е необратим. Бегъл поглед върху АЙТИ пазара показва, че над 50 процента от обявите са за римоут позиции. Хората им писна да си душат пръдните в офиса и да харчат кинти в предвижване. Това, което се чете под смисълът на новината е, че имотният пазар на САЩ е пред спукване на друг балон. ТОЗИ С ОФИСНОТО ПРОСТРАНСТВО. И за това говорят от година две доста анализатори. Пландемията напълни гушата на тия айти гиганти. Само дето счупи съществуващата логика на работният пазар и офисното пространство като асет на имотният пазар. Който не вярва да си пусне тубата да гледа как офис сграда в Ню Йорк купена 2016 та за над 300 милиона се продаде за под 10.

Амазон никога не са се славели като добър работодател.