Коментари - 44 години от първия разговор по мобифон | it.dir.bg
назад

44 години от първия разговор по мобифон

Точно преди 44 години на 3 април 1973 година служител на Motorola на име Мартин Купър провежда първия разговор по клетъчен телефон.

Обратно в новината

Коментари - 44 години от първия разговор по мобифон | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

поредното американско изобретение подарено на света. И 43 години по-късно дори руснаците го направиха. хи хи

Да, но отдалеч си личи че извивката на горният ляв ъгъл , формата на поливината клавиши, нюанса на черният цвяти долният край на антената с уребрението са крадени от Епъл! А това там в дясно на огризка ли прилича? Плагиати!

Ти нещо съвсем си се побъркал,или се майтапиш?!На колко ракий беше,като гледаше снимката??!!

Епъл пре 1973г. - това сигурно е нова история за тази компания, която все още никои не я знае!

Когато преди 44 години на 3 април 1973 година служителят на Motorola на име Мартин Купър включил за първи път своя клетъчен телефон, видял, че има пет пропуснати повиквания от Чък Норис.

И два СМС-а от М-Тел, че не си е платил месечната такса.

И В СЛЕДВАЩИЯ МОМЕНТ ИЗОБРЕТЕНИЕ КОЕТО Е СУПЕР ХУМАННО И ПОМАГА ЗА РАЗВИТИЕТО ... МАЙМУНИТЕ ПОЧНАХА ДА ГО ИЗПОЛЗВАТ ЗА КРАЖБИ , ВРЗИВЯВАНИЯ НА БОМБИ И ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ :)) ... ПРОБЛЕМА НЕ Е ИЗОБРЕТЕНИЯТА , А С МАЙМУНИТЕ :))

Дай сега маймуните да са виновни, че не пишеш смислено!

не пише че първия разговор го е провел Миша Куфароф с Масква и затова не е радостен от новината, иначе пък първия ексрей, инфра, електричен, радио, тале, интернет и т.н. и т.н. сигналь иде от мужикия ... и така ...