Коментари - Правят ремейк на System Shock (видео) | it.dir.bg
назад

Правят ремейк на System Shock (видео)

Една от игрите с най-оригинална и интересна история - System Shock ще се сдобие със свой осъвременен ремейк.

Обратно в новината

Коментари - Правят ремейк на System Shock (видео) | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тия се осраха с това Unity... За куест ти иска GTX670... Ми аз със 550 Ti играя WoW на максимални настройки със 60fps, пада по-ниско само в рейд при херо... Unity-то си плаче за забрана в EU, то повече допринася за затоплянето от дишането на сите китайци заедно...

То толко и ги правят тия игри. Програмистчета полузелени. Всичко на макс на един екшън и ми дава 120+ кадъра в сек. Но насича леко. Е къде са тия 120 кадъра. За да видиш насичане трябва да са под 30. Така, че всичко е пълна измислица. Някакви изклатени шедъри махнах и се оправи. Пуснат някоя нова и се почват едни пачове и простотии, две години не могат да я оправят.

Пише се римейк доколкото знам (ако не греша)

Half-Lefe - за мене две студени, моля!

System Shock 2 беше по-добър.