назад
Правят ремейк на System Shock (видео)
Една от игрите с най-оригинална и интересна история - System Shock ще се сдобие със свой осъвременен ремейк.
Обратно в новинатаКоментари - Правят ремейк на System Shock (видео) | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Тия се осраха с това Unity... За куест ти иска GTX670... Ми аз със 550 Ti играя WoW на максимални настройки със 60fps, пада по-ниско само в рейд при херо... Unity-то си плаче за забрана в EU, то повече допринася за затоплянето от дишането на сите китайци заедно...
То толко и ги правят тия игри. Програмистчета полузелени. Всичко на макс на един екшън и ми дава 120+ кадъра в сек. Но насича леко. Е къде са тия 120 кадъра. За да видиш насичане трябва да са под 30. Така, че всичко е пълна измислица. Някакви изклатени шедъри махнах и се оправи. Пуснат някоя нова и се почват едни пачове и простотии, две години не могат да я оправят.