Коментари - Учени от САЩ: Далеч сме от създаването на съвършени хуманоидни роботи | it.dir.bg
назад

Учени от САЩ: Далеч сме от създаването на съвършени хуманоидни роботи

Според експертите човешката сръчност и адаптивност са трудни за копиране

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Учени от САЩ: Далеч сме от създаването на съвършени хуманоидни роботи | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

САЩ ви казва не се плашете,значе не е на добре!

Как може да имитират нашият Създател, който е безкрайно по-мъдър и интелигентен от нас? Само Той има пълна власт над творението защото само Той е свят и едисвено Той може да гарантира живота в смисъл, радост и хармония през цялата останала вечност.

давам право на учените! ето ви Факт: хуманоидният робот - педераст ми изтри мнението, преди да го е прочел, осмислил и разбрал. наверно го е оценил, като копейкаджийско. ................. Бог с нас

а сме още по-далеч от създаването на съвсем нормални хора. дори напротив. човечеството ( учените, политиката, отношенията) - деградират със светлинна скорост. .......................... Бог с нас

...но китайците вече го правят.

Не се лъжи по тези клипчета. Те и американците на външен вид са ги докарали като от холивудски филм. Показват заучени движения или управлявани от оператор. Когато робот успее да си върше обувките, тогава ще говорим. Да си вържеш обувките не е само до мозък, но и сензори. Разбира се, има напредък и в двете области - невронни мрежи и електронна кожа, но няма да стане утре, както обещават и китайски и американски компании. За някакви елементарни дейности сигурно ще вършат работа, но за тях не ти трябва хуманоид.