Украйна показа морски дрон, който може да участва в операции навсякъде в Черно море
"Морско бебе" може да носи по-тежки оръжия и да използва изкуствен интелект за насочване
Обратно в новинатаКоментари - Украйна показа морски дрон, който може да участва в операции навсякъде в Черно море | IT.dir.bg
Коментари
освен sea baby братята украинци работят и по създаването на атомна бомба. Така наречените "мръсни бомби" са отдавна разположени в педерашка.
и самите им производители могат да се окажат обречени от ядрения потенциал на Русия....око за оло, зъб за зъб! Удри Вова фашистката украинска измет!
На соросиедните тролчете тук не им известно ,че руснаците произвеждат в пъти повече дронове от усрайна
Един от парадоксите на тази война - държава без флот съсипа руЗЗкия черноморски флот !
и Роснефт починаха! Орбана защо мълчи? Московията скоро ще подпише безусловта капитулация!
В този живот винаги е било така, в най-трудните и тежки моменти е когато са се създавали гениални неща. Само притиснатия до стената започва да мисли и да действа за да спаси живота си. Сега Украинците ще се превърнат във фактор във военното дело. САЩ вече признаха че те са номер едно в бойните дронове, и дори се споразумяха да им ги купуват. Въпрос на време е да се развият в по широк аспект, и да накарат другите да се замислят и да се съобразяват с тях. На Русия ще и е неимоверно тежко в бъдеще, защото създадоха една всеобща омраза в украинците, а те не са някакви изпростели колхозци които да манипулираш лесно.
Най- добре за да се разбере, дали тия работи работят , е да се попитат екипажите на едни 28 руски кораба. Опаааа.. , не можем, щото те са отдавна под водата.
Хайде лизачи на блатни задници- започвайте троленето :) ИСТИНАТА Е ЕДНА МАТУШКАТА ОТИВА НА ЮГ......
Изключително скъпо, уязвимо и безсмислено съоръжение от военна гледна точка. Военната техника е консуматив, колкото по евтина, толкова в по-масово производство.
като руската пехота, тя е направо безплатна и се разходва в големи размери
При тия всичко е ПР :) изявления и декларации, реално в окопите войната се губи и фронта си върви към Днепър все по-бързо.
ама как запада постоянно си намира опитни зайчета ама ако няма войни ще има пандемии нали така
Управлението и насочването им става с американски и британски спътници, двигателя и въоръжението имат същия произход, украинското там е човека с джойстика.
Британците ползват руски мозъци и руски институти за разработка, понеже т3зи украински разработки са правени от украински руснаци, които имат достъп до западни предприятия които не са под санкции и не са бомбандирани
В Средиземно море не може ли да се изнолзва , в гр Сплит е най големия американски самолетоносач ,защо не го тестват на него.?
По скоро МИ6 представи
Това не е ли тероризъм
Точно така е - когато украинците правят нещо, това е тероризъм. Всичко, което правят руснаците е СВО или Велика отечествена война. Дори когато гърмят по детски градини, пак е благородно дело.
Спомняте ли си съдбата на служителите от Секуритате в Румъния по време на преврата? Вадеха ги изпод колите и ги линчуваха. Това е бъдещата съдба на сбушниците!