Коментари - Японски робот става част от екипажа на МКС | it.dir.bg
назад

Японски робот става част от екипажа на МКС

Японски учени оповестиха, че разработват малък говорещ робот хуманоид, който да прави компания на японския астронавт Коичи Ваката на борда на МКС, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Японски робот става част от екипажа на МКС | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Как точно ще ходи в условията на безтегловност?

шъ му напраят магнитни подметки. тъкмо щъ събира и изгубените метални предмети из мкс.

ако беше руски робота, щеше да има нужда от гориво - въглища и мазут

Поредния жалък коментар, без никаква връзка с темата, а?