назад
”Вояджър” пое по магнитна магистрала
Американската космическа сонда "Вояджър 1" е достигнала нова област в края на Слънчевата система и след като я пресече, ще навлезе в междузвездното пространство.
Обратно в новинатаКоментари - ”Вояджър” пое по магнитна магистрала | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018