назад
Пращат астронавти на Марс до 20 години
"САЩ са решени въпреки бюджетните си трудности да изпратят астронавти на Марс до двайсетина години, мобилизирайки за тази цел всичките си ресурси за космически изследвания", заяви директорът на НАСА Чарлз Болдън в рамките на тридневна конференция във Вашингтон, посветена на изследванията на Червената планета, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Пращат астронавти на Марс до 20 години | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018