Коментари - Пращат астронавти на Марс до 20 години | it.dir.bg
назад

Пращат астронавти на Марс до 20 години

"САЩ са решени въпреки бюджетните си трудности да изпратят астронавти на Марс до двайсетина години, мобилизирайки за тази цел всичките си ресурси за космически изследвания", заяви директорът на НАСА Чарлз Болдън в рамките на тридневна конференция във Вашингтон, посветена на изследванията на Червената планета, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Пращат астронавти на Марс до 20 години | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това се дрънка от почти 40 години!

Go to: mars-one dot com

нищо ново, който иска може да се включи в мисията link

Па що ке трсите на Марс ? На дедо ми бостана е там ! Сите овошки ке сгазите ! YANKEEE GO HOME !

Te ходиха до Луната та сега за Марс се гласят. Дано поне филма с кацането на Марс да е по реалистичен а не правен с декори като този с Луната.

Основната цел пред човечеството била полет до Марс! Гладът, мизерията, безработицата и тем подобни не били никакъв проблем.

Нещо ги хвана шубето да не им спрат кранчето :) Вече има 100пъти по евтини ракети. SpaceX и други

С какво ще ги закарат? С руски кораб ли :)

Да, но първо ще има два пробни полета с българи защото ще има малко по-добра информация отколкото ако използват маймуни.

Да не намерят зергове там :)

Най-добре да пратят циганите да колонизират Марс, тъкмо ще се пооправи генофонда на Земята. Пък зерговете да му мислят тогаз...

Радва ме връщането на ищаха към изпращане на човек на друга планета. Няма значение, дали това ще е астронавт, космонавт, тайконавт или каквито там навти неминуемо ще се появят. Един ден това би могло да спаси човечеството.

Така е, но тъ*ите, ограниени и комплексирани и най-вече болни конспиративни мозъци, които коментират по-долу ... едва ли могат да го оценят това. Важното е науката и познанията за космоса да се развиват!

Кокосите трябва да се радват, ако до 20 години могат да извеждат хора на орбита. То не беше ли същият филм с програмата "Constellation" и Ares + Orion. То не бяха едни оптимистични полети, 3D-демонстрации и всякаква пропаганда. Накрая затвориха програмата и сега пак започнаха същата песен...

Америка си остава центъра на цивилизацията ...

докога ще я дъвчем тази тема.

и чий ще го крепат там . а китайците не са рекли - не са изпратили тайконафт до Марс, и то без да мобилизират всичките си ресурси .

И защо трябва да "прескачаме" Луната - тя е по-близо, би могло да се вложат усилия да се създаде нещо там, а в последствие на Марс. Има нещо съмнително в цялата тази история с Луната, но всичко остава скрито за широката публика.

Други ще ги изпреварят...