Коментари - Тънък имплант ще следи физическото състояние | it.dir.bg
назад

Тънък имплант ще следи физическото състояние

Екип японски учени разработи свръхтънък чип, който може да бъде имплантиран в човешкото тяло, за да следи физическото му състояние.

Обратно в новината

Коментари - Тънък имплант ще следи физическото състояние | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Супер - по натам чипчето ще се ъпгрейдне до ниво да контролира нервната система..и хоп, който не е удобен бива изключен. -=Novus ordo mundi=-

то днес, ако не си удобен няма смисъл да се харчи някой за да ти слага чип който да ти следи здравните показатели

Дали това ще следи е друг въпрос...

NSA

Това е само началото, на внедряването на чипове над обществото. Почват уж, че ще следи здравните функции на човек, а главната им цел е да следат банковите транзакции и GPS система на обществото. Та да имат контрол върху всеки и всяка една социална дейност, дори и на личния живот на човека. Да станем като стадо овце, а звънчето ще тънък мирко чип. Тежкони, ако го въведат като закон, ще погубят свободата на всеки един свободен човек на тази планета.

намалете четенето на глупости по нета...

Освен здравето,друго какво ще следи ? И ще бъде ли задължително всеки за собствена сметка да си го постави тоя чип?Може би като с личните карти ,дето се смеят на има няма 2 години ,щото нещо все не било наред?

И как точно ще следят банковите транСакции ?

За миг ми стана мега яко.Пише Токийския унуверситет,а аз чета Тракийския....викам епаааа,ма к.р капан се оказа!

А нема нужда здравето да ми следи чип!! Т о у българина едно здраве!! да не се отървеш от него!! Искат ни за роби и опитни зайци, за да ни манипулират лесно! ДОЛУ ВСИЧКИ ВИДОВЕ МИКРОЧИПОВЕ!! МАЙ ТОВА ЩЕ Е СЛЕДВАЩАТА НИ БИТКА-ПРОТИВ РОБОТИЗИРАНЕТО НА ХОРАТА!!

Мисли в переспектива. Едно е да застреляш 100 човека, съвсем друго да дръпнеш щепсела на 100 000 с едно натискане на копчето и то по цял свят. Иронията е, че всички тея малоумници дето сега си купуват Айфони, Айподи и Айшитове ще се редят на опашка да се чипират, щото е толкова кууул...

Ние с нашата тъпа здравна система само това ни трябва.Пък може да са решили да ни превръщат в киборги . Да им е,,,ъ МАЙКАТА .