Новият браузър на Microsoft вече е достъпен
Новият браузър на Microsoft "Project Spartan", представен в Windows 10, вече е наличен и може да бъде тестван с най-новия Windows 10 Technical Preview за PC.
Обратно в новинатаКоментари - Новият браузър на Microsoft вече е достъпен | IT.dir.bg
Коментари
Единствено американосите късат страници от тел. указатели, драскат в учебниците и със спрейове по сградите. И го въздигнаха в стил за подражание. Сега и драскане върху веб страницата. И го въздигат в културен стандарт. Това е то американската култура - липса на всякаква.
Това ще е яко мазало, от чий зор пък ще си водя бележки върху страницата. Навярно има скрит код, който да да пуска съответните реклами. Бая балък ще се върже. В Америка 90% са балъци.
Човече, болен си! Ти не просто си неразбран русофоб, ти виждаш призраци явно дори и насън!
ползвай руски браузър на лампово PCс вграден грамофон отгоре. Дотам и стигнаха технологиите на рашъните!
"най-хитрия" балък написа с американско PC : "Бая балък ще се върже. В Америка 90% са балъци." ех..акъл ли бе да го опишеш
А ти не пишеш никъде защото май не си се научил още!Някой насила да те кара да го ползваш?
Аз ползвам. Yandex браузър се казва. Отдавна има и рийдър и съхранение в пдф плюс чао на щатските служби
Американските презентаций винаги са едни и същи: Група дебили говорят за нещо което всъшност не се вижда, но пък е супер модерно.
Yandex браузъра е базиран на Chromium. Аз лично нямам нищо против Яндекс или Chromium, а ти не бързай да се изказваш неподготвен!
Е, то за това сме на това дередже, щото при нас 90% пък са тарикати и все още чакаме тия 10% балъци да дойдат и да ни плащат за това, че сме тарикати... Не ги защитавам американците, напротив мнението ми е доста ниско за МАСОВИЯ американец, но хора, погледнете първо вашите си градинки! Само с тази критика (дето не е и градивна) до никъде няма да стигнем!
За мое най-голямо удовлетворение няма как да го ползвам този чутовен браузер. Причината е прозаична - нямам Уиндос.
"на базата на всичко което знае за уеб пространството, за конкретния потребител и какво той се опитва да направи" Пак се стигна до информация, дето е за "конкретния потребител". Дали няма да е обвързано със задължителна регистрация тук-таме?
20 години така се нагледахме на "Internet Explorer", че не искам и да чувам за поредния стар-нов "IE" на Майкрософт, макар и с ново име. Новото име е само опит да се отърсят от лошата слава на "IE", която съвсем не е случайна. Не знам защо просто не се откажат от браузерите, след като не ги бива в тази ниша.
Освен "IE" не знам дали има друг софтуер, който да е причинил повече мъка на разработчици и потребители по света.
абе русофилче, не разбра ли вече, че братушките за нищо не стават ? Не очаквай много от Матушка Русь - дори и москвето е крадено от БМВ, a Yandex е базирано на Хромиум, както ти го каза човека по-горе
Spartan е съвсем нов проект, който няма нищо общо с IE. А дали ще е добър или лош, това времето ще покаже.
Колкото по-малко знае бразузъра за конкретният потребител , толкова по-малко ще говори. старите бразузъри прекрасно си вършат работа абез излишно любопитство.
Каквото се напише или загради на страницата, веднага ще отива където му е мястото. Това е гаранция.
И кво, прецакаха ти аспирациите за терористична дейност. Тези гадни хамериканци. А сега къде ще чертаеш пъклените си планове? На листа с химикал? Или може би бележките ти, които държиш в youporn, относно работещият ти микро реактор за студен ядрен синтез на чешмяна вода? Или бележките ти за инвестиционната ти програма на мега-милиардерския ти хедж фонд, които ги държиш на страницата на дира?
ти пък като не разбираш що се обаждаш ?! Презентаций е Римски император. Ма четете малко история бе кака. :)))))))
Не бе пич, става въпрос, че ще те заливат с реклами и спам, ако си водиш някакви бележки върху страницата просто улесняваш спамаджиите. Много уязвим ще е този браузер, бас ловя.
Аз пък слушам плочи, през лампов усилвател. Мога смело да ти заявя, че няма по-добро от лампите, качеството на звука е убийствено.
Москвето е тръгнало от Опел кадет - завода от германия е пренесен в Москва и почва производство - първия следвоенен Москвич е 1:1 кадет отпреди войната.