Откриха възможни следи от изоставен съветски апарат на Луната
"Луна 9" е с диаметър около 60 сантиметра и досега никой не знаеше къде се намира първият апарат, направил снимки от повърхността на друго небесно тяло
Обратно в новинатаКоментари - Откриха възможни следи от изоставен съветски апарат на Луната | IT.dir.bg
Коментари
Луната еплазмено тяло, носещо отражението на земята. Относно "кацането на луната от СССР" вижте клипчето "за луноход "което са правили през онова време. Пълен смях. Фалшификацията е навсякъде - Няма значение в какъв режим се намирате. Продаване на илюзия. И всичко това е за едни пари - да ви вземат парите. Да ви откъснат от реалноста.
Американски астронавти никога не са стъпвали на Луната, твърди легендарният режисьор Стенли Кубрик. Във видео заснето на 3 март 1999 г., но публикувано едва през тази година, Кубрик признава, че самият той е режисирал „кацането“ на спътника на Земята. Документалният филм с изповедта на знаменития режисьор е направен от T. Патрик Мъри, само 4 дни преди смъртта на Кубрик, пише „Дейли Експрес“.
При толкова много свидетелства, че американците не са стъпвали реално на Луната, това никак не ме учиудва.
учени... все пак американците избират къде да кацнат по съставените от руснаците карти на Луната, та и затова руските "останки" най-вероятно са в района в който са кацнали американците;)
Из наръчника "Опорни точки на модерния соросоид" "злите камунези/ватници/руснаци са изоставили апарата на Луната." Тук изтрийте излишното и оставете само превилния епитет, според контекста.
Из наръчника на путинопитека: Няма снимки от местата на кацане на Аполо - значи не са кацали. (Нищо че има снимки и то от три различни сателита) Няма снимки от полета на Гагарин - значи е летял. Всеки който вижда противоречие тук, веднага се отлъчва от сектата на путинопитеците или се обявява за русофоб.
И кога точно руснаците са оспорвали кацането на Луната. Това са си чисто щатски явления, наред с плоскоземците.
И къде точно съм споменал руснаци? Защо четенето с разбиране е такъв голям проблем за вас путинофилите?
Едните фърлят някакви кенчета боклуци без да знаят къде падат, а другите им ги откриват, огромна разлика от това да осереш космоса и да го изследваш, тоя мърсохода кога ще го показват техния дето изследва дълбините на Пасифика?
За това са първи в космоса и всички страни ползват руската станция МИР.
Ватенките с това и още си останат...черно бяла снимка от повърхността. Те много отдавна биха отбой от всякакви космически програми. Единствената програма, която продължават е...смърт и разрушения!!!!
Локации? Въй!
Странно, откриха 60 сантиметрово тяло на Луната, а още не могат да открият слледите от кацанията на американските космонаети, които уж са известни като положение.
Всъщност снимки на местата на кацанията има в нета и от японския сателит и от индийският и от американският. Само че трябва да имаш желание да ги видиш. Като нямаш желание - няма и снимки. За сметка на това, полета на Гагарин - няма снимки, няма видео, ама вярваш сляпо, че е летял. Парадокс някакъв.
Скоро такива ненормални русофоби като теб ще си намерят майстора, но не в космоса или на луната....
...забравящ, иска се повече от една гънка на м мозъка. А написаното от суриката по-горе, не предвещава нищо добро на тази тема :)
Полета на Гагарин е ФАКТ! Понеже американците са го проучили и го признават и потвърждават. Както и руснаците са проучили и потвърдили кацанията на Аполо. Тук обаче стигаме до Ганьо АстронаФта, който не верва!
Те планират да кацнат върху слънцето и да изградят база там. Ще го видим на видео.
Освен този апарат се търси и руският космонавт, който е излязъл от модула, казвайки,че отива до тоалетната и е изчезнал. Вероятно се е скрил в близка пещера в която според КГКосмосБ има рвода и запаси от консерви ,както и одеколон Тройной!
Чакаме снимки на спускаемите апарати от Аполо, които требва да са доста на брой! Хахаха!
Руснаците са първопроходци в Космоса. САЩ винаги са след Русия, а Европа - още по-назад.
Преди да започнат шегите за аполо, които нямат общо със статията... руснаците са потвърдили кацането и не го оспорват.