Вижте "Летящият дворец", с който може да се сдобие Тръмп (снимки)
Най-луксозният частен самолет има шанс да се трансформира в новия Air Force One на САЩ
Обратно в новинатаКоментари - Вижте "Летящият дворец", с който може да се сдобие Тръмп (снимки) | IT.dir.bg
Коментари
Нямаше ли да съкращава разходи тоя клоун?? Това ще изяде всичко, което взеха от хората, които уволниха.
От една баба е каран до аптеката само. Като нов е на 150 000 километра, качваш се и караш. тъкмо смених маслото и ремъците
ако тръмп го неше, да го капарошеме с референдум за мунчо, че с тоя спартан,дето лети до узбекистан, казахстан, узбекистан, виетнам...., хората помислили,че сме бедни е немаме пари да го пратим за 9 май до москва
С пробитата му икономика, университети пълни с комунисти, армия от посерковци, и дълг 32 ТРИЛИОНА щял нещо да прави. ХАХАХАХАХАХХ
Корупция в най-висшата и форма. После ще излезе пред феновете си и ще каже колко велика сделка е направил, само че не е ясно какво стои зад този подарък. Катарците дават ей така 400 милиона
Бойнг да му го направи, с любимите им "чуждестранни" специалисти и части от мексико. ХАХАХАХ Дончо предложил на Индия Ф35. Цена 90-125 милиона на парче. Цена на летателен час 40 000 долара. Съпорт до небето. Не може да си инсталират локално производство ракети. Боята дето е невидима се сменя на три години за кофа пари. Перемога. Руснаците предложили СУ57 за 50 милиона. Локално производство и трансфер на технология. Интеграция със съществуващите локално ракети брамос и помощ в изграждане на съпорт мрежа. Като капак помощ в производство на индийски самостоен самолетец, на който Индия чакаше двигател от САЩ, ма Байдън отмени сделката. ХАХАХАХАХ
Вие какво предлагате, Дони да се качи на Спартана ли.? Подарък му правят хората и гледа да си го ползва. Повече ме притеснява обезпокоителното забатачване в Боинг. Невъзможност да влязат в срокове, текили, проблеми, че и за капак и наще ф16 излизат оттам. Имам чуството че ще излязат още една камара дефекти от това мега предприятие. Да му се невиди каква къса клечка изтеглихме.
Супер, сега остава да открият хапче за безсмъртие и да го предлагат само на американци
Този самолет може да го купят само от печалбата от наще Ф16. И за луксозни стоки да се допитват до родните ни депутати , експерти са в тази област.
Е чак пък дворец. По-скоро е луксозна хотелска стая, изпълнена повече с пластмаски, че гранитът и мраморът тежат. Абе лъжовен свят...
Добре де -Локхийд Мартин, но много специалисти менкат между двете компании , все пак и спецификите на продуктите са им различни. Вече не са преки конкуренти, което не означава че нямат един и същи начин на работа.
Кой ти говори за бай Тошо?! Коментирам самолета. Луксът е едно лъжовно усещане, обикновено се постига с апликацийки, имитацийки и украски, сами по себе си евтини. Не е нищо повече от желязо, пластмаса, малко дърво. След 50 години всичко това ще изгние. За разлика от истинското богатство.
РУСИЯ НЕ Е СССР ТЪПАК. САЩ И ЕССР СА. ГЛОБАЛИЗМА Е БОЛШЕВИЗЪМ МАЛОУМНИ ПЕНДЕЛИ ПРОМИТИ.
Хората си изхвърлят боклука... А и Боингите както напоследък падат като круши - аз не бих се возил.
Тръмп кръгъл идиот ли е или медиите искат да ни го представят така? Президенттския самолет е повече летящ ген. щаб отколкото самолет.
Печалбата е за производителя на самолетите, не за държавата САЩ. Държавата може да спечели само от данъци и такси, но дали ще са 400 милиона?
Спалнята е хубава, спор няма, ма ако друснат турболенции не знам какво ще прави! Може би ще трябва да се връзва с колани, за да дремне?
тоя си е опекал рабоата за ново решение на КС. По демократичен начин си избрахме един тиранин и не виждам вариант,той да се махне след изтичане на мандата му....това е новия путин ,ердоган, мадуро взети заедно. Режима в Турция ще бледнее пред тиранията която ни очаква нас с тоя
трябва да има и на тавана на самолета още една спалня (огледална на тази на пода) - накъдето и да го друсне, все в легло ще лежи
Тръмп ако я вземе тая кошница, да търси Теню винкела от Перник да й изпили едно друго по двигателите. Ще литне като Голф надоле у баира на Рударци.
Каква е тая бедняшка гарсониера Начи нали знаете, че най-големият самолет се правеше в Уклрайна. Поръчал съм да ми направят цял летящ град в една Мрия. Ще имам байсейн със златно шампанско и дюни от бела пудра. От единият край до другият на самолета ще се движа със червеното си ферари вътре.
Миш забрави в проповедта си да ни кажеш само какво е "истинското богатство" за което споменаваш.
"Подареният на Тръмп ще бъде неговият основен до края на мандата му през януари 2029 г. След това машината ще бъде прехвърлена към Президентската библиотека на Тръмп и би могла да се ползва за лични цели." Значи го подаряват на човека Тръмп, а не на президента и ще си го гушне след мандата.. И това ако не е корупция в най-висшата и форма.
Ми заработил си го е човека. Или ще го заработи всеки момент... :))))) Хайде да спрем да се преструваме, че има нещо морално в позициите ни, става ли? Щом го правят нашите е добре, щом го правят другите зле. И двете страни са еднакви... п.п. Само дето не са. Един деморкат го осъдиха тия дни, че е получавал злато от Египет. Един друг го разкаха заради снимка, как се преструва, че хваща една спяща жена с бронежилетка за циците. На около 1.5- 2 е от нея... Отстранха го демократите... А Тръмп... Ми той си краде наволя, точно както биха крали простаците на негово място. Много ясно, че не виждат нищо нередно. :)))
И ко стана русофилчета Трамп наш или НЕ наш ? Русофилите са тотално объркани от противоречивите опорки от посолството. Съединените щати подготвят нови мерки в подкрепа на Украйна и строги санкции срещу Руската федерация 04/15/2025 Първият раздел потвърждава подкрепата на Украйна и НАТО, а също така предлага създаването на поста специален координатор за възстановяването на Украйна. Вторият раздел говори за помощ за сигурността на Украйна, включително директни заеми и военно финансиране. ,, Унищожаване на икономиката на Путин Сенатът на САЩ обяви подкрепа за 500% мита
ОРКИ НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА ТРЪМП ИЛИ НА НЯКОЙ ДРУГ, КОЙТО ЩЕ ВЛЕЗЕ В БЕЛИЯ ДОМ. ВСЕКИ ЩЕ ВИ ДУШИ КАТО ХЛЕБАРКИ... . Путин призна, че няма надежда за промяна в САЩ след изборите Путин: независимо кой ще спечели изборите в САЩ, нищо няма да се промени /// ОХ КАКВО ДОЖИВЯХМЕ путлер да се моли за трамп - искрена молитва Путин за Тръмп ВСИЧКИ смешни и лъжливи МЕТОДИЧКИ НА МИТРОФАНОВА КЪМ РУСОРОБИТЕ Методичка номер 1 : -ТРАМП ЩЕ СПАСИ РУСИЯ И ПУТЛЕР – но Трамп заяви че ще усили Украйна и ще унищожи путлер -2. Трамп е по-млад от Байдън – сега се оказа че Трамп е най старият дядо за поста. -3. Трамп няма да даде оръжие на Украйна – Но той анонсира Създаване на програма за "ленд-лиз" на стойност 500 милиарда долара за Украйна. -4. Трамп щял да разруши НАТО – но той обяви УСИЛВАНЕ на НАТО. Включително трябва бъдат накарани европейците да повишат парите за отбеана -5. Трамп щял да отмени санкциите към русия - но той обяви Налагане на реални санкции срещу Русия - важен източник на приходи за военната машина на Кремъл. -6. Трамп щял да забрани на Украйна да унищожаеа рудките фашаги - но той обяви Премахване на всички ограничения за вида на оръжията, които Украйна може да придобие и използва. -7. Трамп щял да намали производството на оръжие в Америка - но той обяви Укрепване на американската отбранителна промишленост. Трябва да покажем на нашите противници, особено на Русия и Китай, че те не могат да с
Не е проповед, просто моето мнение. По светски погледнато - добрите деца, вярната и кротка жена, обичта на родителите, добрата професия, която ти носи удоволствие и насъщния, хубаво е и когато има здраве. Кое от тях ще замениш за самолет? Да, да, знам - жената и професията, щото ако имаш такъв самолет, няма да има нужда да работиш и ще имаш която жена поискаш. Какво да ти кажа, дано не мислиш така... Има и по-важни неща, които трябва да се споменат на първо място, но не е тук мястото.