България е едно от най-добрите места в света за разработка на софтуер и ИТ технологии. Бързият и достъпен интернет и голямото количество подготвени специалисти са само част от уравнението. Не трябва да забравяме, че сме една от малкото страни с два суперкомпютъра и специален институт, за проучване и разработка на изкуствен интелект и най-модерните дигитални технологии. Това гарантира, че България не просто няма да остане назад от AI-революцията, а ще бъде важна част от нея. Днес ще ви разкажем за едно от доказателствата, че това е така. 

Най-новият ИТ гигант у нас

Anmel е американска компания, превърнала се в световен лидер в разработка на персонализиран софтуер от най-високо ниво. Техни клиенти са множество стартъпи, финтех компании, строителни фирми и предприемачи, искащи да дигитализират бизнеса си. Освен разработката на фирмен софтуер Anmel е начело и на AI-трансформацията.

Anmel е единствената компания в цял свят, предлагаща 1 година безплатна поддръжка и корекции на бъгове, гарантирайки дългосрочна стойност и надеждност на вложенията. Anmel и е най-новият софтуерен гигант, стъпил у нас. С негова помощ България може да се превърне в развоен център на редица AI-проекти.

"В днешния свят, управляван от данни, изкуственият интелект (AI) служи като ключов фактор за промяна на бизнеса, който се стреми да революционизира своите операции и процеси на вземане на решения", споделят от фирмата.

Възползвайки се от машинно обучение, обработка на естествен език и предсказуем анализ, Anmel може да предостави решения за автоматизация и интеграция на изкуствен интелект за всеки бизнес.

Ако се питате как Anmel се е превърнала в лидер със стотици служители по цял свят, то отговора е много кратък.

За разлика от всички останали, Anmel предлага пълна година безплатна поддръжка и ъпдейти на фирмените AI и софтуерни системи, които е изградила. Това демонстрира не само ангажимента към дългосрочния успех на клиента, но и доверието в собствените си възможности.

Множество стартъп компании избират Anmel, за да реализират своите идеи и проекти. По този начин стъпването на ИТ гиганта в България носи полза за целия бизнес сектор у нас. Той ще разполага с възможността да се възползва от най-добрите и изгодни решения, които му предоставят така необходимата спасителна мрежа, в най-важните първи стъпки от развитието.

Първата година е ключов период за всеки новопрохождащ стартъп. През този период пуснатият продукт се доказва. Ако той има необходимите качества, то компанията лесно може да привлече потребители и инвеститори. Често обаче бъговете и тромавата поддръжка са препъни камък за множество смислени начинания с добри идеи. Безплатна поддръжка на Anmel е повече от спасителна мрежа за технологичните иновации. Тя позволява на стартъпа да се съсредоточи върху своя прогрес, давайки им комфорта на стабилната и надеждна технологична база.

Задачите, с които Anmel може да ви помогне са:

  • Разработка на персонализиран софтуер (Custom Software Development)
  • Персонализирани уеб и мобилни приложения (Custom Web and Mobile Applications)
  • Автоматизация на бизнеса от край до край (End-to-end business automation)
  • Решения с генеративен ИИ (Generative AI Solutions)
  • Трансформация чрез Изкуствен Интелект (AI Transformation)
  • Цифрова трансформация (Digital Transformation)
  • Повишаване на ефективността (Gaining Efficiency)

Част от AI решенията, предлагани от Anmel са:

  • Разширен анализ на данни
  • Автоматизация на бизнеса
  • Компютърно зрение
  • Гласово разпознаване
  • Разговорен AI
  • AIoT приложения
  • AIOps решения

Ако тези термини ви звучат абстрактно, ето няколко примера за това къде те могат да се реализират на практика:

- Финансови резултати и прогнозиране на риска.
Изкуственият интелект може да осъществява финансово моделиране и финансово планиране. Тук говорим за бюджетиране, оптимизиране на разходите, събиране на дългове, хеджиране на риска, M&O и редица други операции, които AI може да осъществи с изключителна прецизност. Откриване на финансови измами или оценка на риска на клиента и поставянето на кредитен рейтинг също са част от възможностите на финансовия AI на Anmel. Изкуственият интелект има голямо бъдеще в банковия и застрахователен сектор, поради което днес всеки финтех стартъп има нужда от AI решение.

- Персонализация в продажбите и маркетинга.
Изкуственият интелект може да прави дълбок анализ на поведението на клиентите, включително разпознаване на лица и емоции. Това позволява те да получат по-насочени реклами или да бъдат отведени по-лесно до продукта, който търсят. Изготвянето на прецизни маркетингови стратегии също става много по-лесно и успешно. AI може да изчислява оптимални цени, да прави пазарни прогнози и дори да дава съвети за най-подходящата дата за пускането на даден продукт. Потенциала е на практика безграничен.

- Чатботове.
Anmel е в състояние да създава персонализирани чатботове за всеки един бизнес. Те могат да помагат на клиентите при избор, да им отговарят денонощно на въпроси и да улесняват поддръжката.

- Логистични операции и оптимизиране на веригата за доставки.
Изборът на доставчик, организиране на логистика, изготвянето на оптимални маршрути и оптимизирането на складовите операции са само част от възможностите на AI инструментите на Anmel.

- Приложения в медицината.
Компютърното зрение с AI може да извършва анализ на медицински изображения: CT, MRI, PET, SPECT, ултразвукови изображения, рентгеново сканиране и др. Това прави откриването на заболявания и даването на резултати от изследвания много по-точно.

- Прогнозиране на вероятността от повреда във времето.
Изкуственият интелект маркира аномално поведение на машини и оборудване. Той прогнозира оставащия им полезен живот. Това позволява компаниите да оптимизират своите разходи за поддръжка.

- Автоматизирано откриване на измамни дейности в цифрова и физическа среда. Изкуственият интелект прави гласова и биометрична автентификация много по-сигурни и недостъпни за хакерите.

- Анализ на данни от документи.
Изкуственият интелект може да конвертира хартиени документи в цифров формат, дефиниран от потребителя. Автоматизирано създаване на документи позволява от тях да се извлекат ценни данни за анализ. Това от своя страна може да доведе до редица подобрения за фирмата.

Това не е изчерпателен списък на възможностите за създаване на специализиран изкуствен интелект, но дава добра представа за това какви са възможностите и ползите от интеграцията на AI в бизнеса.

Благодарение на Anmel тези възможности стават достъпни по най-надеждния начин за родния ИТ сектор.

Компанията се гордее и със следните показатели:

  • Повишаване в удовлетвореността на клиентите средно с 35%
  • Увеличаване ангажираността на потребителите с до 25%
  • Намаляване времето за пускане на пазара с до 20%
  • 40% Среден ROI (възвръщаемост на инвестициите) за нашите клиенти

Стъпването на Anmel в България има още една голяма полза. Тя е свързана с налагането на уникален стил на работа, който може да послужи за пример на останалите. Даването на една година безплатна поддръжка и ъпдейти за софтуерния продукт може да "наелектризира" целия сектор у нас, който да възприеме тази добра практика.

Поставянето на клиента в центъра, може да доведе до успешната дигитална трансформация и интегриране на AI в редица бизнеси. Само си помислете - България може да стане една от страните, в които изкуственият интелект реално е станал генератор на икономически прогрес и се е превърнал в неизменна част от редица бизнеси и начинания. Всичко това е много по-постижимо след стъпването на Anmel в страната ни. Тази стъпка от страна на компанията не само подчертава потенциала на България като технологичен център, но и предвещава нова ера на иновации и сътрудничество в ИТ индустрията.

Повече за решенията, които Anmel предлага може да научите тук >>>

Източник: Anmel

С подкрепата на: Anmel