Коментари - Европейска мисия ще търси вода на Луната | it.dir.bg
назад

Европейска мисия ще търси вода на Луната

Европейска космическа мисия до Луната ще търси следи от вода, която да позволи на астронавти в бъдеще да изградят база на повърхността й, съобщи ЮПИ, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Европейска мисия ще търси вода на Луната | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Май по-евтино ще им излезе да я закарат там, отколкото да я открият...

Те щото тука на земята всички проблеми решиха и сега натам са се запътили. Иначе идеята е добра, ако има начин да изпратим всички политици, чиновници и всякаква друга паразитна сган на Луната, какъв живот ще настане.....

Айде не са изказвай неподготвен. Ако си мислиш, че тия 800 милиона ще стигнат да се закара само водата за издържане на една колония и то само за година - лъжеш се жестоко.

Владко ти като много запознат я ни обесни ти освен като ракетен инжинер за НАСА и като общ работник в скалд как стигна до това умопомрачително твърдение ?

а бе някои може ли да ми обясни, защо програмите на европеиската агенция са в USD?

Така и не ми стана ясно - какво точно вее американския флаг на луната?!?!