Коментари - Европейска мисия ще търси вода на Луната | it.dir.bg
назад

Европейска мисия ще търси вода на Луната

Европейска космическа мисия до Луната ще търси следи от вода, която да позволи на астронавти в бъдеще да изградят база на повърхността й, съобщи ЮПИ, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Европейска мисия ще търси вода на Луната | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Така и не ми стана ясно - какво точно вее американския флаг на луната?!?!

а бе някои може ли да ми обясни, защо програмите на европеиската агенция са в USD?

Те щото тука на земята всички проблеми решиха и сега натам са се запътили. Иначе идеята е добра, ако има начин да изпратим всички политици, чиновници и всякаква друга паразитна сган на Луната, какъв живот ще настане.....

Май по-евтино ще им излезе да я закарат там, отколкото да я открият...

Айде не са изказвай неподготвен. Ако си мислиш, че тия 800 милиона ще стигнат да се закара само водата за издържане на една колония и то само за година - лъжеш се жестоко.

Владко ти като много запознат я ни обесни ти освен като ракетен инжинер за НАСА и като общ работник в скалд как стигна до това умопомрачително твърдение ?