назад
Радиацията на Марс не е смъртоносна за хората
Марсоходът "Кюриосити" установи, че радиацията на Марс не е смъртоносна за хората. "Астронавти могат да живеят в тази среда" - каза Дон Хаслър, ръководител на екипа, който обработва данните от детектора на радиация, цитиран от ЮПИ и БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Радиацията на Марс не е смъртоносна за хората | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018