Коментари - ”Вояджър” пое по магнитна магистрала | it.dir.bg
назад

”Вояджър” пое по магнитна магистрала

Американската космическа сонда "Вояджър 1" е достигнала нова област в края на Слънчевата система и след като я пресече, ще навлезе в междузвездното пространство.

Обратно в новината

Коментари - ”Вояджър” пое по магнитна магистрала | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Как са пропуснали да сложат снимка на Бойко Борисов? Какъв пропуск!

споко има я!!!

Това е като да идеш на почивка и да оставиш бележка на крадците какво има за крадене и че е отключено. От какъв зор са записали точните координати на слънчевата система? Аз вярвам, че не сме сами и мисля, че може и да ни навреди това един ден. Останалото добре .. ама координатите...

Малко параноя Ви гони, мислете по-позитивно. Ако пък го намерят по-напреднали същества, за които ресурсите на нашата планета не са им интересни, но пък за сметка на това се интересуват от мирогледа ни?

Евалата хипи. Само че природата ни учи че живите създания оцеляват в условията на конкуренция.

Blake

Само ми е интересно кое точно от нашата планета би представлявало интерес за цивилизация, която може да си позволи да дойде от на мната си до нас?!?

Все едно мравка да испрати послание към нас ..., тя се чуди какво е това голямото, дето се движи бързо с различни цветове, а ние просто си колата по задръстената магистрала..., чудно ми е само как ще обястним на мравките как работи мобилен телефон..., убеден съм че подобна е ситуацията при среща с напреднала цивилизация.

А аз се чудя защо никой не ти е обяснил досега как се пише правилно ?!

Не ми се е налагало да пиша последните 7 години на български - затова, доволен си предполагам.

така са си мислели когато са им се довлекли испанските кораби, ужким богове, ала бала и накрая, нема индианци, нема бизони и тн

И първите 7 не ти се е налагало.

Първите 7 явно му се е налагало. Но на теб и до сега не ти се е сбъднало да мислиш като нормален човек, което е типичния резултат от тъпото комунистическо възпитание и образование, пръкнало тепигьози и заядливи дребнавци със сбъркан манталитет. Ей такова като тебе не знае защо се е родило, ние искаме да участва в държава...

Може да смяташ коментара му за дребнав и заядлив, но все пак си има основни правописни правила. Иначе какво пречи от утре в един град да си Емил, а в друг Имил ? Формата понякога също има значение :-)

няма такава дума испрати представка ис в бг език няма а е и з п р а т и

Въпросната снимка ще бъде изпратена с бърза поща на "Вояджър 1".

Тъй ли !? Да се върне ВЕДНАГА обратно и да сложат ! БЕЗОБРАЗИЕ !!!

Изпращането на сондата наистина е грешка, според Хокинг и други. Наистина е голяма глупост да се издадеш къде се намираш джунглата. Въобще сондата е изпратена с презумция на глуповатата и лицемерна философия на толерантност в западното общество, но човека трябва да е много предпазлив към неизвестното, да не действа и мисли от позицията на най-разумното и всемогъщо същество. Хората слепо ли са били, че да не си припомнят дори и човешката история. Какво е станало по времето на конквистадорите? и т.н. Според мен е много късоглед целия проект, с добри намерения.

Да си наловят домашни любимци и роби от човекия вид например.

Може би е трябвало да сложат и един порно филм за по нагледно как се размножаваме. В отговор те да ни покажат как ги сглобяват в някой от техните заводи. Хах, напушва ме смях чак но всеки си има свое мнение и становище. Това ме подсеща за един виц по повод нашия космонавт /Иванов/ Като излязъл в космоса срещнал едно извън земно.Разприказвал го а то му отговаряло кратко: Къти ли къти, кътили. Той попитал няма ли си майка и баща и как се размножават а малкото извънземно отговорило: КЪТИ ЛИ КЪТИ, КЪТИЛИ..Ха хахх