Читателите предпочитат поезия на ИИ пред тази на Шекспир и Байрон
Проучването е проведено в университета в Питсбърг сред 1634 участници, които често смятали стиховете на класиците за написани от изкуствен интелект
Обратно в новинатаКоментари - Читателите предпочитат поезия на ИИ пред тази на Шекспир и Байрон | IT.dir.bg
Коментари
Словесните диарии на някакви хора или машини наречени стихове никога не са ме кефели. Има тук таме някой друг афоризъм, които е попадение, но повечето стихове са ужасни енергийно.
Ако участниците в експеримента са в мнозинството си четириноги от гетата, резултатът е напълно нромален.
За помиите на Шекспир ( каквито за измислените му сонети) съм съгласен. За Байрон определено НЕ! Ако пишеш страхотни драми, не значи че и стиховете ти са такива. Сонетите на Шекспир са бози и не трябва да се причиляват към гениалните му други творби.
Как ще различат, като всички са с моят интелект. За да разбереш поезията на Байрон, Шелби, Шекспир, изобщо не говоря за Яворов и неземното му "Може би", са нужни години и десетилетия умственно развитие и познание. В САЩ няма радиостанции за класическа музика. Имаше една в Чикаго, на дотации без реклама, и я затвориха.
"ИИ"не може да пише поезия след като няма съзнание, духовни или творчески нужди. Нито да ни обича. Нито да се гневи, да мрази хората и да ни желае гибелта. Тука скоростта на изчисленията няма никакво значение, защото живота и съзнанието не идва от материята. Това е машина, хардуер плюс софтуер, която няма никава идея какво произвежда. С какво принципно е по-различна от компютрите и техният софтуер? Но комптрите не ги набеждават, че могат да мислят. "ИИ обаче явно "може", след като са тези тенденциозни внушения напсоледък в статии свързани с него. Мисля че трябва да добавим и "ИИ" към списъка с глобални плашила на глобалистите, строители (масони) на новият световен ред на техният началник Сатана, дал своят престо, сила и власт на папството (звярът който излиза от морето). Създават или измислят глобални проблеми или кризи, които трябва да създават страх и несигурност в хората, за да ни убедят по-лесно в нуждата от глобално управление и нова организация. И за да оправдават своте действия като единствено правилни и напълно необходими. Световната окултна организация ООН с нейното добило популярност напоследък подразделение СЗО е цаст от тази световна власт и ще добива все по-голямо значение до края на времето.. Няма следствие без пририна. Причината е винаги по-голяма от следствието. Затова например коефициента на полезно действие е винаги по-малък от единица. Това означава, че човек никога не може да създаде машина, която да бъде по-сложна или равна по сложност на него или да има равни или по - големи интелектуални възможности от него. За добро или зло, тези немислещи машини могат да бъдат единствено удобен инструмент в ръцете на мислещият интелигентен човек. Те могат да имитират интелект. Да бъдат параван или мегафон на глобалистите. С такова впечатление оставам от статиите свързани с Него напоследък, които се публикуват в масовите медии.