Коментари - Нобелов лауреат изследва ефекта от стипендиите за студенти | IT.dir.bg
назад

Нобелов лауреат изследва ефекта от стипендиите за студенти

Резултатите от проучването са важни за разпределението на средствата и на държавата

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Нобелов лауреат изследва ефекта от стипендиите за студенти | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А как действат немските помощи на афганците ние го виждаме по шосетата и селата! Нямаме нужда от нобелист май? И от харвардски измамници!

пак счупия тъпомеря! небдиска май , А??

_stankow

Яснооо. Ще режат стипендиите. Пари няма ! :D :D

Аз съм си намерил друг въпрос за изследване, чета някъде като муха на мед, другаде като муха на говно,та се чудя коя от двете субстнанции привлича повече мухите. И кои мухи, домашните мухи, конските мухи или онези зелените. А сега де дерт, като се замисля от това може да стане добра тема за изследване .... а за конските мухи дали на коня г-а е по привлекателен от въпросните материи. А сега де ... дерт

Образованието в либералния свят е сведено до минимална критична точка. Няма никакъв смисъл от подобни програми, защото дебилчетата и без друго не стават за нищо. Пиша го от личен и най-вече настоящ опит. Пропадането е повсеместно.

Да, да, знаем. Едно време какво добро беше образованието!!! Старите, преди 30-40 години, го говореха същото... :) И сега тия дето "не стават" ще го говорят същото след 30-40 години.

Ние с калкулатори, наречени 'Елка', им направихме компютрите и даже с чертежи на ръка! А тези дебилчета не могат да смятат! Аре, моля!

Много ми е интересно на кого с Елка и чертеж на ръка сме направили компютри. Я пообясни на нас дебилчетата!

Елка - микропроцесорна система, изградена на български 4 битов процесор с българска периферия, предназначена за сметки събиране, изваждане, умножаване и делене, съкратено от електронен калкулатор. С бутони, седемсегментни индикатори на базата на светодиоди и се включваше с щепсел в контакта. Ама работеше. Обаче главното оръжие за микрокомпютрите беше микроскопа - копираш топологията на 6502 или 8088, моторолските процесори и периферията им ама после литографията им излизаше с голям брак. Така че не те лъжат, наистина са ги правили с елка, чертежи ама микроскопа го премълчават ;) . Щото ако бяха тръгнали по собствен път по далеч щяха да стигнат ама то като се обърне колата ....

_stankow

Обяснявам. Майсторлъкът не зависи чий е процесорът на изделието. Ако е произведен в същата страна - още по-добре. Dell и HP като направят лаптоп, вика ли някой - абе те тея са некадърници, щото процесорът им е на Интел ?? Та и с оригинални 6502 правехме компютри и калкулатори, и касови апарати, и телефонни централи, и със СМ601 ги правехме, ама ги правехме и ги изнасяхме. Милиарди печелехме. Сега ? Какво правим ? Нали има и микроскопи, кой да погледне през тях ? Кой да направи печатна платка, кой да пусне серия ? Къде са ?