назад
Пациентите във вегетативно състояние мислят
Хората във вегетативно състояние могат да комуникират с външния свят, доказаха канадски учени, съобщи Би Би Си. Пациент в будна кома успя "да каже" на учените, че нищо не го боли.
Обратно в новинатаКоментари - Пациентите във вегетативно състояние мислят | IT.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018