Край на света - IE всъщност е добър
Видео показва как и най-големите хейтъри започват да го ползват
0
45
Наскоро Microsoft пусна интересен видео клип с цел да популяризира десетата версия на своя браузър Internet Explorer. Видеото е насочено към всички хейтъри, които критикуват вградения в Windows браузър, но накрая в клипа и та започват да го използват. В очакване на края на света Microsoft отиде с една стъпка по-напред в IE пропагандата. Нова маркетингово послание отбелязва закачливо (тълкувайки предсказанието на маите), че светът наистина е към своя край, защото… Internet Explorer всъщност е добър. Друга шегичка на софтуерната компания е по отношение на социалната платформа Instagram и по-конкретно, че през последните 24 часа никой не е качил снимка, включваща храна.