Коментари - Индийският луноход подаде първи данни от повърхността на Луната | it.dir.bg
назад

Индийският луноход подаде първи данни от повърхността на Луната

Температурата на повърхността е 70 градуса по Целзий

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Индийският луноход подаде първи данни от повърхността на Луната | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ахаххахаххах - Аполотата отново хванати в мръсна лъжа! :) Свиквайте...

Това ако е снимка от Луната, то аз съм извънземен! Никакъв шанс няма това компютърно генерирано нещо да е от Луната! :-)

Всяка нова информация за индийската лунна мисия е шамар за руснаците които се осраха тотално.

Че това 70 градуса не звучи много добре за америкосите. Освен ако не са нестинарки.

Сега ще започне едно обясняване как станиол от шоколад ги е пазел от 70° температура.. а то такъв слагам във фурната да задуши печеното... ;)

я кажи колко е температурата на Земята. Ей така.. .да се посмеем. да те светна - на някой места -80 (минус 80) на други +50 (плюс 50). Големи сте смешници бе.

на повърността НА МЯСТОТО НА ККОЕТО СА КАЦНАЛИ, ПРИ СЕЗОНА В КОЙТО НА ЗЕМЯТА В КОЙТО СА КАЦНАЛИ (земята се движи по елипса около слънцето от там и зиме-лете) И ПОЛОЖЕНИЕТО НА ЛУНАТА СПРЯМО ЗЕМЯТА И СЛЪНЦЕТО е 70 градуса Както на полюсите има -60, а на екватора +50... така и на луната в местата който се ОГРЯВАТ ОТ СЛЪНЦЕТО ПОВЕЧЕ от други които се огрявата ПО-МАЛКО има ТЕМПЕРАТУРНИ РАЗЛИКИ. На екватора на луната има дни и нощи, не полюсите е съвсем друго. АРе малко да развижите това в кратуните си.

Блажени са вярващите при минус 240 градуса и да казваш че е плюс 70 еее как се приземиха на тая плазма интересно това ще да е на някои измислен остров на земята интересно къде се намира.всичко е кражба на пари от хазната забравете за космоса още никой не е минал 65км височина.