”Летящата чиния” на НАСА полетя отново (видео)
Изпитанието на гигантския парашут на НАСА, предназначен за меко кацане на космически кораби на Марс, вчера приключи неуспешно на Хавайските острови.
Обратно в новинатаКоментари - ”Летящата чиния” на НАСА полетя отново (видео) | IT.dir.bg
Коментари
Вече е 21 век а отново парашути, балони, може и някое хвърчило. НАСА вече са на варианта спускаема капсула, а не совалка. На това ли му викаме развитие на технологиите?Нов парашут, високотехнологичен, ама е парашут.
Нагоре - с батут. Надолу - с парашут. Нещо на "авангардните технологии" на наса все ... не им се отваря парашута.
налазили платените мурзилки путлерасти, 100% от астронимията и познанията за вселената, слънчевата система, че дори и луната днес се основават на американски технологии - телескопи, марсоходи, спътници на други обекти в слънчевата система и какво ли не, а тия .ибаняци варягомонголите 40 години орбитират на някаква консерва, че пак им падат щайгите след десетилетия тестове и изпитания на едно и също. Айде минОсирайте сега
дори без парашут америка е по-велика от путин поне има видео - путин едновидеофилме на ракетане може да снима
Не 100%, ами поне 120%, да не кажа, че с отчитане на инфлацията през годините отива към 200% Но не е нужно да се ядосваш - стават такива неща и при тия с големите проценти.
.. приключи неуспешно, ама на Хавайските острови. Това е много добре от нещо успешно, но в казахстанската пустиня. Щом приключва на Хаваите - не го мислете, хепиенд е това.
"Изпитанието на гигантския парашут на НАСА, предназначен за меко кацане на космически кораби на Марс, приключи неуспешно на Хавайските острови, съобщиха световните агенции"