Nokia отново нападна iPhone (видео)
С iPhone може и да се правят най-много снимки на ден, но за Nokia е по-важно качеството, а не количеството. Това е посланието в новата реклама на финландската компания.
Обратно в новинатаКоментари - Nokia отново нападна iPhone (видео) | IT.dir.bg
Коментари
Абе никъде не видях че това е реклама, а сравняващи клипове има много из нета. Относно моя личен избор дали Нокия Лумния 925или Айфон 5 бих избрал Нокията но не заради камерата. Избирам я заради навигацията,Windows-a и самия апарат. Поиграх си с една такава Нокия и много ме изкефи
Невероятно тъпа реклама.Не е необходимо да правиш анти реклама,за да покажеш предимствата на своя продукт.Това показва че единственото,което могат е да се опитват да догонват iphone 5.
Извинете, за телефони ли говорихме или за фотоапарати, че се обърках :D Финландците тръгнаха по пътя на хладилниците, а уж са културни хора. Негативната реклама отдавна не работи, нито на развити, нито на нови пазари.
Ако бяха пуснали още преди 3 години нокиа с андроид сега съм сигурен че щеше да спорят със самсунг и епъл за първото място.... Това показва как една грешна тактика може да затрие цяла компания била тя и световен лидер в бранша
Нокиа са си идиоти и това е правят реклама на Епъл, като ги признават за еталон в смартфоните, а пък същевременно нито един клиент няма да им вземат да се целят в андроид ите от там ако отчоплят нещо.
Нокия първо да почне да печели и тогава да се прави на номер 1. Не случайно от водеща компания стана губеща във всяко отношение.
Carl Zeiss, батка. Рекламата трябваше да почне с това и нямаше смисъл изобщо да ги сравняват!
Честно да си призная снимките ми от I5 са ми отвратителни, особено тези по заведенията вечер. Факт който не мога да скрия.
И понеже съм на възраст и неправя любоф много често но пък качествено така че млади моми елате повече :D :D
Вижте снимките със скейтборда. Това не е снимано при еднакви усовия. На IP5 небето е в облаци и няма никаква сянка, нито от човека нито друга. Снимката с нокията е правена при наличие на много повече светлина. Това не е коректно сравнение и за мен е манипулативно. Ако камерата им наистина е по-добра, защо не сравняват при еднакви условия?
При предишния опит на Нокия да покажат колко добра камера имат, ги хванаха, че снимат с професионална техника, че и професионално осветление, не самия телефон. Надяват се хората да са забравили изцепката им от преди една година, и правят втори опит.
Нокията е страхотен телефон, но единственото нещо, което ме плаши е Windows Mobile
Не се плаши Windows mobile е в историята от няколко години, а windows phone не е никак зле.
Хаха рекламите са готинки, ама тая работа със сравненията на конкретни марки не беше ли забранена. Ама като цяло ако искаш качествени снимки едва ли ще снимаш със телефон, телефоните не са фотоапарати все пак, а тези които са са доста малко все още.
Най-добре Нокиа да изкупи каквото е останало от Епъл и най-вече подразделението за перални машини.
Глупави реклами на Нокиа! Да си уволнят най-сетне маркетинговите ръководители!
Що? Обади им се по телефона, теб ще послушат :ППП