Създадоха лекарство за многократно израстване на зъби

Това и могло да постигне революция в денталната медицина

Обратно в новината

Коментари - Създадоха лекарство за многократно израстване на зъби | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Страничен ефект е, че ти пораства и члена.

Напомни ми за един друг "пробив" - преди 15-20 години щаха да имплантират променени стволови клетки, от които израства нов зъб. И тогава казаха, че ще е факт до 5-10 години, но така и не се случи. Но е интересна идеятя. Дано се получи и няма странични ефекти.

света върви към бъдещето, Проссия към Сев. Корея хихихиихх ;- ))) ебете си майките путлерасти :- )))))

Ще минем първо през твоята ... а на теб гледам, зъбки няма да ти трябват!

Съдейки по това какво си открил ти, очевидно здраво "работиш" с майка си:)))))))))))))))))))

Гледам двама изрода вече са ти отговорили, но не на факта който си изложил

За какви факти става въпрос, като има само обиди от водещия коментар?

За тези: света върви към бъдещето, Проссия към Сев. Корея хихихиихх ;- ))) Всъщност това е основната теза в коментара и че не сте я видяли е показателно

Това не е теза, а олигофренска мисъл.

може да се появят и вампири даже. Както пише в подзаглавието "Това и могло"

Явно групата на Takahashi и Bessho е успяла да публикува и пробие.... Браво. Нищо ново в техните изследвания, дублират неща от преди 30 и повече години... но поради риска стоматолозите да останат (почти) без работа... не го очаквах. Найстина, БРАВО.

По соца на всички им растяха зъби, непрекъснато.

Факт! През годините неколкократно съм чел статии, че учените са измислили начин да въстановяват цели зъби или поне емайла на повредените такива.

През годините си бил чел, ама това е факт отдавна. Младежта до 25-30 години почти НЯМАТ кариеси, а при соца в училище на 14-15 години вече имахме по 4-5 кариеса.

Защо се правиш, че не разбираш темата на разговор?

"...въстановяват цели зъби или поне емайла на повредените такива" На нова му се вика кариес и възтановяването му. И това благодарение на новите пасти за зъби. Та кое не е по темата ?