Коментари - Военни машини вече се произвеждат в Бургас (снимки) | it.dir.bg
назад

Военни машини вече се произвеждат в Бургас (снимки)

Бронирани автомобили, самоходни минохвъргачки и реактивна система за залпов огън са част от разработките на International Armored Group у нас

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Военни машини вече се произвеждат в Бургас (снимки) | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Коментари

Успех!!!

Много са грозни. А колко удара с дрон понасят?

браво!!!! ако можеше и страйкърите да ги произвеждат в България, то имаше такава сделка, но по незанини прични някой избра по скъпа сделка, за внос на страйкари от Канада и то по стар модел , а алтернативата беше да ги поризвеждаме в България да ги подържаме в България и да са много по евтини. Внушително и впечатляващо!!!

Това е пластмасово ЛЕГО бе - какви удари с дрон ?

Браво! Тези машини са явно по-добри от измислените Страйкъри, но каквото решено- решено. Пожелавам производството да върви с пълна сила и употреба само за превенция.

Производствената база на България е от времето на народната република, след спирането на производство на 2С1, МТЛБ и БМП-23, не произвеждаме бронирани машини, освен Самел-90, които спечелиха поръчка за Силите за специални операции. Необходими са инвестиции в нови производствени мощности и поръчки от БА към български производители.

абе друго си е корекомското от канада. те каракачанов затова го бутнаха, намесиха се пак от чужди лобита, за да може канадкста фирма да вземе контракта, каракчанов изглежда по черен и от пеевски и от бойко.... без знчение дали си образован или не си се оказа че има българи които лесно попиват интригантските логики....и сега са убедени че каракачанов е бил голямото зло, че и корумирания който давал паспосрти срещу 5000 евро това го казват уж умни българи без да осъзнават колко вредят на Българските лостове да се отбраняваме от македонистичният шувенизъм

При тази корупция сред политиците и без пари да ги дава на БА пак няма да ги вземат Друго е Тръмп да те погали до камината и да ти шитнат стария модел страйкър на цени за новия

Ресурси нямат. Пътища нямат. Образователна система нямат. Здравеопазване нямат. Индустрия голяма нямат. Суверенитет нямат. Оръжия правят. Отзад напред винаги. С който метне комисионната. Майната му народеца и държавата.

Произвеждат .... или сглобяват ... разликата е доста голяма!

Днес- бронирани машини. Утре мобилизация на сичкото проста копейка. Министърът каза, че вие ще сте първите на фронта.

Произвеждат е много силно казано за сглобяването на китайски боклуци, което се извършва в едно голо хале.

Много разбирачи... като си купите несмка кола вътре вскичко пише направено в Германия?

Ами Точно тези машини искаха от Възраждане да купуваме а не от америкаските Страйкари . Ама гнусните евроатлантици гласуваха пореднта престъпна схема

Навремето имах един приятел индиец, и понеже бях чел някъде че Индия по едно време давала около 80 процента от бюджета си за въоражение. Питах го дали е вярно и той каза че за да има суверинитет Индия е необходимо да ги дава парите, без тези пари ще са колония. И виждаме как Индия днес се отцепва и се устремила силно напред, във всяко отношение имено заради независимата полтика която водеше в отбраната, не купуваше от САЩ а от русия защото беше по евтино, по лесно за подръжка и с не лошо качество. сега при нас не е възможно да купуваме от Русия, но трябва да търсим евтино, лесно за подръжка и с не лошо качество и да имаме контрол върху електрониката, а не при случай на конфликт да ни изключат централно или да вкарат някъв бъг по време на битка и да не знаят пилотите, танкситите какво става

И щото била стара базата, напълно я разрушихмеод под " мъдро" ръководство на Мирчо циганина ! БЕДНА МИ БЕДНА БЪЛГАРИО !!

Какво значи "произвеждат се"? Имам едно неприятно усещане, че всички съществени компоненти се доставят, а в Бургас само се сглобява крайния продукт. С други думи, нито съществена разработка (0 интелектуален труд), нито дори производство на съществени компоненти - двигатели, скоростни кутии и прочее. Ако утре IAG си тръгнат, ние оставаме буквално с едно голямо НИЩО. За сметка на това, дори всичките печалби ще отиват някъде в друга страна, а за България остава едно още по-голямо НИЩО. Едни жалки данъци и осигуровки, които са за никъде. На малоумниците лесно им се продават големи приказки с 0 съдържание.

"Простите копейки" само чакаме да ни даъдт оръжие и да поздравим с него всички престъпни евроатлантици направили геноцида последните 35г.

Е абсурдно. Може би с малко напън ще зацепиш. България като вече срината икономика и суверенитет има опцията само да избира по-добрата сделка. Е избрахме отново страната на губещите. А можехме въпреки нещастното ни положение поне да не си завираме гагата между шамарите. Сега освен поредният грабеж на ДС класата на наш гръб, друго няма как да стане.

Ами повече от нищо е .Много повече от това да си купим преоскъпени америкаски боклуци на тройна цена . Справка Страйкърите и боклуците Ф16

абе те възраждане уж искат, пък все става обратното и дом младост във варна щяха да спасявата пък се оказа че не могат..... възраждане са само простотия, показност, и агресия... при възраждане няма политика, няма визия..... а човека костадинов някой яко го е ошлайфал и го е готвил за политиката, зад него са някви бивши разузнавачи, които мисенето им е някво много страно, много не политческо много неадекватно

Не отнемай радоста на еврообратните, моля!

Явно?

При банановите републики е така...

ехехехеех егати вагонетките Русия ни се смее

Някакво начало е. По-добре от нищо. Ако им върви бизнеса на теория може да се усложнява

Няма как с 80%, посмали малко....

И Ваша милост да ни води в атака! Ама не с дирника напред...

Ако ви дадат оръжие, 99% ще го хванете откъм цевта. Толкова сте прости. А останалия 1% ще хване евроатлантиците за оная работа.

Мразят такива новини. Силна България много гадно им бърка в цирейте

Въпрос: Колко украински деца, баби, дядовци, майки и бащи вече са убити с български боеприпаси, доставени на Украйна? 100, 1000 или 20 000?

Кой бил плащал софрите в Мак?

Аз само да питам.... тези машини за нашата армия ли са или за украинската?

А ти случайно да имаш информация на какви цени ще ги купува БА ...минимум 100% печалба е гарантирана на фирмата! Това, че после ще има 20-30 човека шлосери и монтажници .... хахахаха, това ли ти компетенцията, за която трябва да се борим!

По-скоро много от тях са живи заради тези доставки. Ама ти си заработвай копейките, не позволявай на реалността да ти пречи, с теб сме, няма срамна работа...

Когато пишеш лъжи винаги ли си анонимен?

ако не е на шиши или бойко няма да получи ни лиценз ни нищо! Демек няма да го бъде, ще го фалират

украинската армия... 22.08.2020 „Голям скандал избухна в Украйна заради покупката на партида 120–мм минохвъргачки от българската оръжейна компания ЕМКО, контролирана от Емилиян Гебрев. Компанията е продала на Украйна негодно оръжие, подозират медиите в Киев и вина за това носи зам.-министърът на отбраната на страната Александър Миронюк. „Единият от проблемите в тази сделка е, че българската компания всъщност не е производител на оръжие, а само може да ремонтира и възстановява частично оръжие от времето на Съветския съюз“, пише сайтът „Регнум“. Изданието припомня, че преди две години няколко склада с оръжие, закупено от България, се взривиха и причинаха значителни щети. Следствието разкри, че става въпрос за некачествено оръжие и лошо съхранение, а не за руска диверсия, както се подозираше в началото.”

И на мен ми се стори страно, но по страна ми се стори реакцията, той не каза че не е възможно, а защити всякакви разходи за отбрана. Те са били приятели с британия и са го прижевели, та виждаме украинците как измират от как са приятели на британците. Необходими са инвестиции в армия, но не армия която защитава британските интереси, както е в украина

като поразително много приличат на това дето се произвеждаше у нас, преди синдикатите на Тренчев да се заемат с военната ни индустрия...

Според главния коментар е по добре да чакаме САЩ или Британия да си създаде индустрия за д акупуваме от тях.. бих казал офф говориш точно така като тези които сринаха България които все ни убеждаваха че нямаме шанс, че не може че няма смисъл да продължим да правим електрокари, че няма смисъл даже да опитваме да се конкурираме в компютърната индустрия за микро чипове, и по това време тези които говореха като теб се присмиваха на китайските стоки даже повече от колкото на Българските, а индия въобще не е брояха за потенциална. китйаците не спряха да опитват, а крадяха ноу хау за успеха си от българия, по онова време, логиката ти е копие на пораженческата логика която ни докара дотук в продълженеи на 30 години.... а аз не разбрах на коя стрна сме и защо сме пак на губещата. щото аз печеливша страна виждам само в китай, нито в Европа нитов русия, нито в сащ има печеливша страна, само Китай и индия са печеливши днес... на индиската страна ли да сме? на китайската ли да сме? ама как да сме като на тях не им пука на коя страна сме

ама ний кАпЙейкити пак нИ сме дУволни ! мрън, мрън,мрън !

За който ги купи бе куха лейко червена :) хахахаахахахаххахаха

воюваше с почти всичките си съседи... когато помагаха на Бангладеш да се отдели от Пакистан индийците дори на САЩ се бяха озъбили.

Заради източните диктатори империалисти ще си харчим парите за оръжие и армии, вместо за хората.

диктаторите са на запад. педи соросоидна, бустеризирана в гъза лайняна отрепко! ......... Бог с нас

нацистите у булгаристания ще произвеждат за милиардните кражби на нацистите на яцеглавио слабоумник, уще гъзоблизец на юдео-нацистите. ама хак! студ и мрак.. и с юдеите е свър-ше-но! после нек си плачат за "холокоста". ........... Бог с нас

диктаторите са на запад. педи соросоидна, бустеризирана в гъза лайняна отрепко! ......... Бог с нас

Супер са за държави от Третия Свят!

Добра новина за България! Браво! Прави впечатление, че една групичка уж патриоти посрещат на нож всичко хубаво, което се случва в България, но не идва от Изток... Но както е казал народът, "Всяко стадо си има и мърша..."