Коментари - Какво да направим, когато си изгубим смартфона | it.dir.bg
назад

Какво да направим, когато си изгубим смартфона

Знаете ли, че може да откриете точното местоположение на вашето устройство

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Какво да направим, когато си изгубим смартфона | IT.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Какво ли..? Отворете електронен магазин и започвайте да търсите най-доброто за парите, с които разполагате. Ако не - един бърз кредит за айфон. Все пак сте батка, не става с някаква барака да тропате по масата в кръчмата.

Да не ставаме абонати на алчни корпорации.

ше те тропам по главата

си изгубя домашния телефон със шайбата кво да правя тогава,да му активирам ли интернета или не

Сайта не бач

Да ви кажа само - на полицията изобщо не им дреме за вашите телефони.Също така, ако крадецът го изключи веднага, никога няма да видите къде е.Трето , ако нямате включен мобилен интернет, дори и хората, на които сте разрешили споделяне на местоположението, не могат да видят къде е.

а като профилът ти в Гугъл е на телефона, дето си го изгубил, как се очаква да те извести къде е? И още нещо, когато активираш мелодийка потенциалният крадец дали ще се усети да го изключи?

Ами тропкай по К..ра

като въведеш меЙл и парола за гугъл ти показва на картата къде е телефона. Разбира се ако някой не го е изключил преди това

За съжаление и хайдуците са добре запознати, даже по-запознати и от нас. Откраднат ли подобно устройство, на минутата го гасят и няма намиране.

Това го знае и сина ми, който е 14 години... напишете нещо ново.

Глупости точноста на местоположението е доста относителна.

Не може да изгубиш нещо , което нямаш.Никога не съм имал смартфон и няма да имам.Бил полезен? Едва ли/както казва Емо Чолаков/.Това е една обсебваща вещ , която няма да има честта да ме обсеби.Обсесиите са за някой друг.

Е, и доста позитиви изпускаш, ама на теб мисленето ти е такова и едва ли ще се промени. Поздрави!

Я па съм с андроид и немам гугле акаунти и па си имам кои ми требват приложения...бегаите от секви гугле щуротии..

Активирай задължително. После може да си звъннеш, за да намериш къде е апарата.

като си изгубиш телефона 100 после камшика на голо и без вазелин

явно много неща нямаш. няма проблем ходи си на село. У хоремага има ракийка и всичко ще е наред.

Смартфона си е удобен, особено за делови хора. Имаш си всичко под ръка - кореспонденция, банкиране, обмен на документи, много добра и винаги актуална навигация... И още ред други предимства, особено ако вкараш приложение за идентификация на повикващия. За хората, които нямат някаква особена делова ективност, не е необходим чак толкова. Таблет или лаптоп върши същата работа. :)

Зависи как си определяш местонахождението. Имаш си навигация, използвай нея.

Пропуснали са да напишат, че можеш и да изтриеш информацията на телефона и да го блокирап.

Уточни на човека, че това може да стане през РС, таблет, а наскоро и от телевизор с Android. Някой не е чувал за екосистема.