Amazon представи ”огнен” 3D смартфон (снимки)
Интернет гигантът Amazon навлезе на пазара на смартфони, като представи свой собствен телефон, наречен "Fire Phone" (в превод от английски "Огнен телефон").
Обратно в новинатаКоментари - Amazon представи ”огнен” 3D смартфон (снимки) | IT.dir.bg
Коментари
Лелей мале! А след като в комплекта нема огледало за обратно виждане, как ще видиш изменението на картинките и функциите на екрана когато си го държиш до ухото??
Абе ей! Apple знаете ли откога има патент за такъв телефон с 3D???
Хахах ... четири камери . Смях !!! Самсунг до есента ще пуснат с поне осем камери + поне 2-3 двайсемегапикселови отзад , това си е древна корейска идея и телефона ще е поне 5.7 инча ;) Джеф Безос ... пръдльо.
Само дето копирачите на информацията са пропуснали да споменат, че това е по-скоро устройство за покупки от Amazon - сканира и разпознава продукти и насочва към интернет магазина.
Може и да не вярвате но аз работих по този проект през последните 4 месеца (програмист съм). Телефона е супер.
Забелязал съм, че споровете кой смарт телефон е по-хубав, подчертавам ожесточени спорове, а не спокойни обсъждания, се водят винаги от хора дето не са чак толкова смарт :-)
Уж андроид пък без Гугъл Плей...Не мерси
С 5-годишен договор в България и в допълнение на изгоден план за разговори (100 лева/месец) ще се продава поне за 1000 долара в България. За сравнение във Великобритания ви предлагат срещу 80 лева на месец един от десетина ТОП смартфона (най-нови), както и топ план за разговори, смс-и и интернет. Вижте какво ви предлагат в България за тия пари, едно голямо нищо. Прегледайте сайта на "Three".
Моля моля, за 1000 ще е подарък! Мислим че ще са към 2000 и плана ще е поне 200 лева за 1000 минути само към собствения оператор! Айде малко по сериозно моля Ве!
Като гледам цената му у нас без договор ще е над 1000 лв. Което моментално ще го постави в оплюваните смартфони във форумите ни, защото "гроздето е кисело".
Всъщност около 1200 лева с печалбата на продавачете може и над 1300 да отиде. Предполагам, че с двугодишен може и да има цена за около 850 лв. Като цяло знаеш как е.
"Като цяло знаеш как е." Да, добре ни е известно какво е да си българин. Благодаря за напомнянето.
на този телефон цента си струва всеки цент. За разлика от телефоните на ябълката, които не могат да оправдаят и 1/3 от цената си, но пък техните фенове постоянно повтарят мантрата ''гроздето е кисело'' на всички с други телефони, + тези на една цена еднаква на iphone, че дори и по-скъпи! Меко казано простовато държание, а и напомня малко случая Любимец 15...
Вчера го гледах, изглежда добре, но като цяло предпочитам WP OS и ще чакам 930 или Макларън. Хареса ми как се вписва 3д то с картите и ГПС а. Отделно Фаерфлай функцията ми се стори много интересна но... логично тази екстра на смартфона цели предимно да улесни пазаруването от Амазон, което е разбираемо. Ако не я използваш за пазар си е чиста ГИМИк функция.
а с каква ОС е ?
Fire OS 3.5.0 - производна на Андроид.
много ми прилича на ипхоне *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Отдавна вече айфона прилича на всички други смартфони. :-)